CAMPAIGN IN ACTION
Schools from more than 20 countries around the world are working together to build a community of a million children with one grand mission, to save their grandparents.
LEADERBOARD
Can your child and their school be among the leading FAST Heroes in the world?
LEARN MORE
WORLD RECORD
Would you like to help us set a Guinness World Record?
LEARN MORE
COMMUNITY PAGE
Be inspired by ordinary people making an extraordinary difference in the lives of others.
LEARN MORE
E-BOOKS
There are five interactive E-books on this website to help guide children through their FAST Heroes learning journey.
LEARN MORE
LEADERBOARD
Our leaderboard shows all the amazing schools taking part in the campaign.
Children can help their class and school move up the leaderboard by earning points for “teaching” their parents in the Basecamp section, completing the e-books and by beating their personal best in the online games. Each child’s individual points get accumulated to that of their class and their school, so let’s get busy!
FILTER:
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 894508
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 740145
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 626496
4
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 601972
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 438062
6
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 428299
7
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 424082
8
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 419613
9
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 399809
10
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 370640
11
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 290126
12
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
13
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 262312
14
Základná škola Rudňany Rudňany 253508
15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 243135
16
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
17
Zssmš Margecany Margecany 227634
18
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 219014
19
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
20
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 208258
21
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 192756
22
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 192144
23
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 181206
24
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 173508
25
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 168814
26
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 162942
27
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 162712
28
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 155798
29
Materská škola Zohor Zohor 155472
30
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 149894
31
Бурштинський НВК м. Бурштин 146317
32
MŠ Osloboditeľov Humenné 140160
33
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 139362
34
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131742
35
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 127118
36
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 126962
37
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
38
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
39
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
40
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 109324
41
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 107228
42
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 105864
43
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
44
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 102116
45
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 101056
46
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
47
Rallim Prep Cape Town 98118
48
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 97964
49
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
50
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
51
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 84992
52
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
53
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 76720
54
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 75414
55
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
56
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
57
Duhova škôlka Bratislava 72526
58
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 71644
59
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
60
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
61
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
62
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 69338
63
СОУ Васил Левски 68920
64
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
65
Kingsway Park Public School 67600
66
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 66835
67
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 64506
68
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 64344
69
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 63894
70
Materská škola, Kysucká 9 Senec 63740
71
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 63726
72
62600
73
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 62400
74
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
75
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
76
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
77
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
78
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
79
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
80
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
81
Woodcrest Public School 56600
82
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
83
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
84
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
85
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 55852
86
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 55358
87
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 53680
88
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
89
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 53256
90
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
91
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 52248
92
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 52000
93
Midgard School Kyiv 51852
94
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
95
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
96
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 50832
97
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 50000
98
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 50000
99
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
100
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 49038
101
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
102
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 46094
103
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
104
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45600
105
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 45200
106
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 45000
107
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
108
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 42000
109
41400
110
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 41160
111
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
119
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 40200
113
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
114
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 40000
115
ZŠ Obyce Obyce 40000
116
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
117
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 39870
118
38700
119
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
120
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37200
121
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
122
SP Wydminy Wydminy 36200
123
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 35800
124
Základná škola Trebišov 35690
125
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
126
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
127
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
128
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
129
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
130
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
131
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 35000
132
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
133
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 33180
134
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
135
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30200
136
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30200
137
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 30200
138
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
139
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
140
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
141
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
142
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 30000
143
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 30000
144
Scoala generala nr 1 București 30000
145
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
146
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 29960
147
Ecole Gron Morgan Public School 29880
148
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 29020
149
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
150
26600
151
Test School Test 26600
152
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 26200
153
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
154
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 26000
155
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
156
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 26000
157
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 26000
158
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
159
Materská škola Žehra 10 25800
160
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25800
161
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
162
ЦР Студія Щастя Ужгород 25600
163
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
164
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
165
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
166
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
167
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 25400
168
ICS Da Vinci Cornaredo 25400
169
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
170
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25200
171
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
172
grape bajkalska 22 25200
173
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
174
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
175
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
176
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25200
177
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
178
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
179
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25200
180
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
181
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
182
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
183
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
184
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
185
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
186
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
187
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
188
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
189
Заставнівська гімназія Заставна 25000
190
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
191
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 25000
192
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
193
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 25000
194
La Salle San Rafael Madrid 25000
195
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
196
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
197
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
198
Henkel škôlka Bratislava 25000
199
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
200
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 25000
201
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
202
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
203
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
204
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
205
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
206
the best hight shool Towt 25000
207
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
208
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
209
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
210
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
211
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
212
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
213
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
214
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
215
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
216
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
217
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
218
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
219
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
220
test test 25000
221
test test 25000
222
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
223
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
224
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
225
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
226
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
227
25000
228
школа №248 Tashkent 25000
229
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
230
25000
231
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
232
Școala Tudor Arghezi București București 25000
233
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
234
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
235
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
236
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
237
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
238
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
239
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
240
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
241
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
242
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
243
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
244
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
245
20600
246
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 20500
247
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
248
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
249
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20200
250
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
251
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20100
252
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
253
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
254
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
255
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
256
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
257
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
258
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
259
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
260
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
261
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
262
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
263
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
264
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
265
Algonquin Avenue Public School 20000
266
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
267
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
268
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
269
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
270
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 20000
271
Onelink Test School 20000
272
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
273
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
274
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
275
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
276
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
277
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
278
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
279
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
280
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
281
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
282
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
283
Lučenec 20000
284
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
285
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
286
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
287
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
288
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
289
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
290
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
291
Onelink Test School 20000
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 894508
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 740145
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 626496
4
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 601972
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 438062
6
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 428299
7
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 424082
8
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 419613
9
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 399809
10
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 370640
11
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 290126
12
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
13
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 262312
14
Základná škola Rudňany Rudňany 253508
15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 243135
16
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
17
Zssmš Margecany Margecany 227634
18
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 219014
19
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
20
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 208258
21
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 192756
22
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 192144
23
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 181206
24
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 173508
25
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 168814
26
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 162942
27
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 162712
28
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 155798
29
Materská škola Zohor Zohor 155472
30
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 149894
31
Бурштинський НВК м. Бурштин 146317
32
MŠ Osloboditeľov Humenné 140160
33
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 139362
34
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131742
35
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 127118
36
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 126962
37
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
38
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
39
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
40
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 109324
41
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 107228
42
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 105864
43
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
44
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 102116
45
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 101056
46
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
47
Rallim Prep Cape Town 98118
48
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 97964
49
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
50
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
51
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 84992
52
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
53
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 76720
54
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 75414
55
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
56
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
57
Duhova škôlka Bratislava 72526
58
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 71644
59
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
60
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
61
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
62
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 69338
63
СОУ Васил Левски 68920
64
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
65
Kingsway Park Public School 67600
66
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 66835
67
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 64506
68
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 64344
69
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 63894
70
Materská škola, Kysucká 9 Senec 63740
71
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 63726
72
62600
73
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 62400
74
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
75
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
76
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
77
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
78
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
79
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
80
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
81
Woodcrest Public School 56600
82
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
83
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
84
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
85
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 55852
86
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 55358
87
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 53680
88
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
89
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 53256
90
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
91
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 52248
92
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 52000
93
Midgard School Kyiv 51852
94
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
95
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
96
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 50832
97
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 50000
98
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 50000
99
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
100
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 49038
101
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
102
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 46094
103
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
104
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45600
105
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 45200
106
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 45000
107
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
108
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 42000
109
41400
110
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 41160
111
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
119
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 40200
113
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
114
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 40000
115
ZŠ Obyce Obyce 40000
116
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
117
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 39870
118
38700
119
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
120
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37200
121
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
122
SP Wydminy Wydminy 36200
123
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 35800
124
Základná škola Trebišov 35690
125
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
126
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
127
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
128
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
129
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
130
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
131
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 35000
132
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
133
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 33180
134
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
135
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30200
136
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30200
137
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 30200
138
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
139
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
140
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
141
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
142
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 30000
143
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 30000
144
Scoala generala nr 1 București 30000
145
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
146
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 29960
147
Ecole Gron Morgan Public School 29880
148
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 29020
149
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
150
26600
151
Test School Test 26600
152
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 26200
153
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
154
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 26000
155
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
156
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 26000
157
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 26000
158
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
159
Materská škola Žehra 10 25800
160
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25800
161
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
162
ЦР Студія Щастя Ужгород 25600
163
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
164
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
165
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
166
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
167
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 25400
168
ICS Da Vinci Cornaredo 25400
169
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
170
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25200
171
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
172
grape bajkalska 22 25200
173
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
174
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
175
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
176
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25200
177
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
178
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
179
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25200
180
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
181
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
182
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
183
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
184
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
185
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
186
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
187
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
188
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
189
Заставнівська гімназія Заставна 25000
190
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
191
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 25000
192
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
193
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 25000
194
La Salle San Rafael Madrid 25000
195
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
196
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
197
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
198
Henkel škôlka Bratislava 25000
199
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
200
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 25000
201
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
202
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
203
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
204
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
205
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
206
the best hight shool Towt 25000
207
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
208
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
209
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
210
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
211
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
212
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
213
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
214
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
215
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
216
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
217
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
218
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
219
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
220
test test 25000
221
test test 25000
222
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
223
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
224
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
225
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
226
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
227
25000
228
школа №248 Tashkent 25000
229
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
230
25000
231
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
232
Școala Tudor Arghezi București București 25000
233
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
234
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
235
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
236
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
237
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
238
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
239
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
240
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
241
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
242
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
243
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
244
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
245
20600
246
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 20500
247
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
248
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
249
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20200
250
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
251
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20100
252
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
253
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
254
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
255
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
256
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
257
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
258
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
259
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
260
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
261
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
262
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
263
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
264
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
265
Algonquin Avenue Public School 20000
266
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
267
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
268
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
269
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
270
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 20000
271
Onelink Test School 20000
272
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
273
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
274
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
275
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
276
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
277
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
278
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
279
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
280
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
281
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
282
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
283
Lučenec 20000
284
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
285
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
286
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
287
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
288
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
289
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
290
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
291
Onelink Test School 20000
BE A RECORD BREAKER
We are making an offi cial World Record Attempt to help support the global roll out of our campaign and Grand Mission. The ambition is to create the largest online photo album of people wearing superhero masks.

People can submit as many photos as they like, as long as each one is diff erent.
HELP US REACH OUR GRAND TARGET FOR UNIQUE PHOTOS
20,000
SUBMIT A PHOTO
COMMUNITY
Welcome to the FAST Heroes Community Page.

We hope you will be inspired by the amazing stories and pictures of ordinary people that area making an extraordinary difference in the lives of others. Together we can save the world - One Grandhero at a time.
LEARN MORE
E-BOOKS
There are five interactive E-books on this website to help guide children through their FAST Heroes learning journey.
SIGN UP HERE
The E-books introduce the FAST Heroes (Timmy and his grandparents) who then take children through a series of fun and interactive tasks. The E-books are unlocked one-by-one, creating a sense of anticipation and intrigue.

Alongside the E-books is Basecamp, a section of the site that children can use to share with their parents and grandparents what they have learnt – helping ensure the life-saving knowledge is passed on.
GAMES
AND SHOP
These sections add a gamification element to the campaign that helps keep children engaged and enthused.
START PLAYING
GAMES TO UNLOCK
There are four fun online games starring the FAST Heroes that children can unlock. This is done by earning Diamonds that are rewarded for completing tasks in the E-book and Basecamp sections of the website.

ONLINE SHOP
There is also an online shop where children can spend the Coins & Diamonds they earn. There are a range of FAST Heroes goodies that can be purchased and downloaded, from Face Mats to Jigsaws and from Greeting Cards to a Bedtime Storybook.
English
Taiwan, Province of China
English
Taiwan, Province of China
Brazil
Bulgaria
Canada
Default
Georgia
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Italy
Kazakhstan
Lithuania
Moldova
Poland
Portugal
Romania
Russian Federation
Singapore
Slovakia
South Africa
Spain
Ukraine
United Arab Emirates
Uzbekistan
GET INVOLVED

ABOUT

MEET THE HEROES

CAMPAIGN IN ACTION

COMMUNITY

SOCIAL
ITEM BOUGHT!
NOT ENOUGH COINS!
NOT ENOUGH DIAMONDS!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software