0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.CLASSSCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
4.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 7279079
2
3-Б Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 3802487
3
4 Старововчинецький ліцей Чернівці 3541818
4
3-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 1966796
5
4-А Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 1660356
6
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 1352006
7
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 1002671
8
4.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 818215
9
4 клас Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 598821
10
1-Я Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 570043
11
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 511687
12
4.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 475700
13
3.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 464979
14
2-А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 433283
15
3-А клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 424784
16
Clasa a 4a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 418897
17
3-В клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 411253
18
clasa a IV-a C Delfinasii NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 411092
19
3.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 402251
20
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 400204
21
3 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 396978
22
3-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 389158
23
Clasa a 7a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 389126
24
Суперкоманда Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 376177
25
Tretiaci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 370666
26
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 364657
27
2.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 364651
28
1-В Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 362911
29
3.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 358371
30
4.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 350685
31
Materská škola Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 346359
32
2-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 345819
33
1.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 341036
34
Klasa 3C Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 333392
35
2.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 333109
36
2.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 330758
37
4.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 322993
38
1.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 314922
39
4-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 310963
40
2-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 308782
41
4-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 307728
42
2-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 300461
43
2-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 300286
44
4-Б клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 299616
45
Clasa a II-a B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 298709
46
2-В Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 293906
47
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 289912
48
2 клас Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 288850
49
1-в Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 287295
50
2-А Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 284340
51
1 В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 283939
52
Clasa a IIIa B Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 283357
53
klasa2b Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 279138
54
Tretiaci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 278123
55
ΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 274484
56
3.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 274010
57
ΠΡΟΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 265763
58
1 клас КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 264765
59
3-В Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 262923
60
3a Šerkšniukai "Saulė" Joniškis 259163
61
clasa a IV-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 257735
62
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 256925
63
1-4 Орелецька гімназія Село Орелець 256754
64
4-В Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 252411
65
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 252409
66
Prváci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 248304
67
2.A Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 246552
68
2-Д Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 245877
69
2.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 245514
70
SKB5b SP Wydminy Wydminy 244089
71
1.C Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 243328
72
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 242811
73
4-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 242069
74
a VI - a B Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 239034
75
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 238951
76
3 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 237523
77
2- Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 236258
78
2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 233288
79
Clasa a IV-a B Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 232890
80
CAMPIONII-4C Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 228887
81
II.A Zssmš Margecany Margecany 224450
82
΄Τάξη κ. Βάνας Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 220540
83
2-A Розумники Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 220224
84
2- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 217935
85
9 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 217024
86
1-Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 214925
87
3.B rybičky ZŠ Mierová 46 Bratislava 212215
88
IV B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 211987
89
1.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 211960
90
Розумники 3-В Заставнівська гімназія Заставна 211629
91
1 klasė, mokytoja Asta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 210140
92
3 - А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 209809
93
1-А Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 208600
94
3 Зороківський ліцей С. Зороків, 207854
95
2 клас Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 207574
96
1-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 207140
97
2C balsiukai "Saulė" Joniškis 205966
98
2.A Základná škola Rudňany Rudňany 205399
99
1- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 205382
100
4-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205038
101
CLASA a IV-a D MICKEY MOUSE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 203986
102
2-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 202684
103
1 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 201123
104
1-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 200451
105
2-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 200150
106
Klasa IIa i klasa IIIa Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 198273
107
3-В Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 197864
108
Pregatitoare E ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 195089
109
4.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 194437
110
Druháci ZŠ Obyce Obyce 194256
111
4-В Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 193687
119
3.A Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 191752
113
2-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 190781
114
2-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 189879
115
Exploratorii 4E Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 189520
116
Τάξη κ. Αλκμήνης Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 189006
117
1ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 186746
118
Клас Супергероїв Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 184369
119
4.X Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 183124
120
3c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 180788
121
1-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 179021
122
SKB5a SP Wydminy Wydminy 178706
123
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" , "Nykštukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 178213
124
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 177017
125
1 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 175841
126
1 - Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 175567
127
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 174477
128
2-В клас Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 172834
129
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 172192
130
3B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 171835
131
3.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 171703
132
Los Increíbles 2ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 170711
133
1-В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 167989
134
a VI - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 167144
135
Παιδικοραμα Προνηπια Γ Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 167009
136
clasa aIII-a A Albinutele NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 166596
137
2.A Základná škola sv. Mikuláša Prešov 165573
138
3 - А Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 165399
139
Mikalinos Puidokienės 3a klasė 2020-2021 m.m. Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 164713
140
2b - Silinskiukai "Saulė" Joniškis 164438
141
Τάξη Ειδικού Γυμνασίου και Λυκείου ΕΑΕ κωφών και βαρηκόων Θεσσαλονίκης ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 163595
142
4-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 163413
143
Α΄ ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 163388
144
4 - Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 162873
145
Clasa pregatitoare B Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 162006
146
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas", "Ežiukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 161719
147
3-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 161477
148
2 - А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 161312
149
Παιδικόραμα Προνήπια Β' Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 161299
150
2ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 161298
151
2°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 158953
152
2ºA CEIP Alba Plata Cáceres 158405
153
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 158239
154
Clasa a 6a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 158192
155
2.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 157991
156
Demitrovci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 156590
157
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 156303
158
Druháci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 155112
159
4 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 154296
160
2- А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 153852
161
2-В Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 153848
162
Öko osztály/4.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 153047
163
3.A Základná škola v Kriváni Kriváň 152818
164
3 - cуперБ Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 152264
165
3-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 151626
166
2-Е Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 150479
167
Štvrtáci ZŠ Obyce Obyce 150303
168
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 149158
169
Sovičky 2.A Základná škola s MŠ Likavka Likavka 147910
170
2°A CEIP MIRAMAR San Fernando 147352
171
clasa a III-a D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 147080
172
3-A Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 147059
173
klasa 7-8 Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 146561
174
🐯 Tygryski Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 145725
175
Clasa pregătitoare C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 145215
176
2-А Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 144572
177
1-A Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 143651
178
Bustighera 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 143397
179
1A Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 143259
180
4-A Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 143042
181
Joniškio ,,Saulės'' pagrindinės mokyklos, mokytojos Jolantos, 3c klasė "Saulė" Joniškis 140138
182
3 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 139942
183
Намистинки Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 139685
184
3ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 139617
185
4. A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 139525
186
2.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 138978
187
3-А Бурштинський НВК м. Бурштин 138923
188
1-А Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 138867
189
a V - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 138799
190
3 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 137446
191
ΝΗΠΙΑ Β Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 136993
192
4 А Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 136951
193
1 Б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 136903
194
3-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 136473
195
2-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 135397
196
Γ5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 134873
197
III F Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 134640
198
III E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 132562
199
3-Ж КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 132521
200
SmartKids Midgard School Kyiv 132113
201
Los superhéroes de 2°D Ceip Francisco Valdés Don Benito 131861
202
Clasa I C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 131748
203
4ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131490
204
3-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 130936
205
Γ6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 129950
206
1ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 129619
207
TAJNÍ AGENTI 2. A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 129510
208
6-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 128925
209
Druháci - Včeličky Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 128749
210
Vengadores 1ºD Ceip Francisco Valdés Don Benito 127641
211
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 127461
212
3.AB, 4.AB Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 125857
213
Γ΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 125396
214
1-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 124645
215
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 123488
216
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 123397
217
2.C Mravce ZŠ Mierová 46 Bratislava 123020
218
1 - 4 клас Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 122738
219
prváci ZŠ Obyce Obyce 122465
220
1-Г Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 121439
221
klasa 1 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 120619
222
3º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 120538
223
P1A CEIP Alba Plata Cáceres 120090
224
2 клас Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 119838
225
3 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 119483
226
2-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 118151
227
5trieda MŠ Osloboditeľov Humenné 117720
228
1º EPO Colegio Pozo Nuevo Rota 117361
229
Pregatitoare C Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 117220
230
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 116699
231
IV B Montessori ICS Da Vinci Cornaredo 116622
232
3-В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 116569
233
3 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 115845
234
4 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 115478
235
Β1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 114416
236
Grupa Mare Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 113664
237
2.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 113085
238
Štvrtáci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 112973
239
Bettolino 5 D I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 112829
240
2ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 112104
241
Grade2C - K. Maul Vaalpark Primary Sasolburg 112021
242
1-Б Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 111712
243
2-Д Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 111132
244
Β' ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 111035
245
3-Б КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 111020
246
2°B CEIP Alba Plata Cáceres 110753
247
2-Б Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 109983
248
BUBURUZELE Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 109892
249
2A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 108899
250
4.º A Colégio João Paulo II Braga 108766
251
klasa III Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 108580
252
Clasa a 5a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 107988
253
2-б "Нушенята-бджоленята" Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 107816
254
1 клас Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 107774
255
2-Б Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 107379
256
Ν1 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 106760
257
Tretiaci ZŠ Obyce Obyce 106753
258
3-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 106181
259
Νήπια 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 106023
260
3-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 105677
261
1-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 105279
262
Klasa 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 104917
263
Bettolino 5 C I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 104842
264
1- А клас Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 104243
265
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė“ – „Bitutės“ grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 103810
266
Β2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 103764
267
1.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 103476
268
3-А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 103180
269
3-Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 102764
270
clasa I E NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 102362
271
Mombretto 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 102176
272
Bustighera 4 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 102072
273
1-А Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 102005
274
2.A - SOVIČKY Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 101727
275
1ºB Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 100942
276
Editos Maziukienės 3 klasė 2020/2021 m.m. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 100718
277
4-Г Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 100554
278
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 100134
279
3-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 99620
280
2-Д Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 99510
281
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 99456
282
Grade 1C - K. Mouton Vaalpark Primary Sasolburg 99191
283
2-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 99013
284
2.C ZŠ s MŠ Hurbanova 27 97362
285
3-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 97283
286
3 клас Звіздівський ліцей с.Звіздівка 97222
287
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 97174
288
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 96958
289
Γ3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 96909
290
4-А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 95335
291
CLASA I B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 95083
292
Prváci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 94806
293
2-Б Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 94417
294
1-Б Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 94062
295
5^ A Sturzo ICS Da Vinci Cornaredo 92959
296
3-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 92505
297
1º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 92125
298
clasa aIV-a a ALBINUTE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 92095
299
1- В Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 91788
300
Bustighera 5 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 91629
301
2-В Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 91318
302
Iskierki Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 91279
303
Tretiaci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 90139
304
Mombretto 4 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 90102
305
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 89474
306
Bustighera 5 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 89267
307
2-А Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 89163
308
3-Г ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 89148
309
3-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 88958
310
Umbrella- Νήπια Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 88731
311
3-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 88646
312
3-А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 88371
313
5-A Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 88227
314
4 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 88049
315
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis","Saulutė" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 87225
316
4b SP Wydminy Wydminy 86793
317
4-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 86656
318
2 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 85689
319
Czerwona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 85277
320
2-Б Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 84012
321
3-Б Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 83575
322
1°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 82986
323
2. B Základná škola sv. Mikuláša Prešov 82889
324
III b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 81984
325
2º B Ceip Francisco Valdés Don Benito 80998
326
4-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 80946
327
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 80264
328
1 - А Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 79863
329
Šikovníci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 79754
330
4-Б КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 79515
331
I.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 78625
332
2-В Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 78608
333
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 78501
334
2 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 78133
335
1 - А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 78025
336
2-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 77977
337
2 -В Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 77909
338
3-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 77541
339
1-А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 77377
340
II.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 76507
341
4.B ZŠ Mierová 46 Bratislava 76244
342
Classe V B ICS Da Vinci Cornaredo 75882
343
Piataci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 75861
344
Biedronki Przedszkole im. Barbórki Bolesław 75622
345
1.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 75529
346
4 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 74943
347
4. A ZŠ s MŠ Hurbanova 27 74833
348
1ºC Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 74449
349
1 клас Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 73772
350
1 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 73330
351
1-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 73321
352
3a Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 73185
353
1 Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 72911
354
Νήπια 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 72864
355
Νήπια 1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 72853
356
4-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 72529
357
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Klevelis" ,,Varpelio" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 72145
358
mravčekovia Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 72104
359
N1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 71888
360
3a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 71618
361
Mokytojos Jūratės gr. "RIEŠUTUKAI" 2020-2021m Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 71380
362
ΠΡΩΙΝΟ 2 10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 71233
363
a IIIa A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 71172
364
1 Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 71130
365
Ν2 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 70604
366
3.A Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 70345
367
3 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 70074
368
2ºB CEIP MIRAMAR San Fernando 69743
369
3-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 69599
370
CLASA ALBINUTELOR NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 68615
371
7 Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 67961
372
Γ2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 67894
373
3-А Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 67796
374
Aušra Baltrušaitienė, 3 kl 2020-2021 m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 67728
375
4клас Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 67470
376
Супергерої 3-А клас Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 67236
377
Clasa a 8a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 67009
378
3 клас Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 66722
379
8 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 66709
380
2º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 66239
381
Громи Пласт - Національна скаутська організація України Київ 65970
382
Tercero C Ceip Francisco Valdés Don Benito 65647
383
Elementary Grade 4 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 65022
384
4 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 64918
385
II a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 64863
386
Hansel și Gretel G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 64704
387
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Žirniukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 64613
388
Štvrtáci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 64556
389
2 - В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 64467
390
2c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 64383
391
klasa 3 b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 64015
392
Šiaulių lopšelio-darželio "Coliukė" "Bildukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 63952
393
a 4-a C Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 63888
394
1-В "Інтелект України" Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 63765
395
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 63730
396
trieda č.2 Materská škola Štrba Štrba 63693
397
Clasa a III a Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 63567
398
4-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 63249
399
8.trieda MŠ ZŠ s MŠ Hurbanova 27 63246
400
2.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 62923
401
2-Г Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 62286
402
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 62270
403
Grupa BUBURUZELE Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 62048
404
Šiaulių "Rasos" progimnazijos PUG "Ežiukai" Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 61747
405
1 Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 61574
406
Γ4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61503
407
Plikiškiai 1,3 P "Saulė" Joniškis 61445
408
4-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 61381
409
oddziały Słoneczka, Kaczuszki, Żabki Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 61297
410
Šiaulių "Saulės" pradinės mokyklos PUG 3 kl. Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 60826
411
1. trieda Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 60824
412
clasa aII-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 60566
413
3-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 59959
414
1 клас Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 59947
415
4. trieda ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 59578
416
2-Б Старововчинецький ліцей Чернівці 59377
417
1a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 59206
418
PUG , mokytoja Edita Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 59073
419
Klasa I c Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 58697
420
3-В Midgard School Kyiv 58653
421
1 - А Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 58568
422
Druháci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 58465
423
4-А Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 57973
424
1-А Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 57571
425
B1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 57563
426
1 А СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 57497
427
3-Б Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 57272
428
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlė" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 57007
429
4.C Mimoni ZŠ Mierová 46 Bratislava 56518
430
Νηπιαγωγείο 8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 55974
431
Суперчілдрени Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 55780
432
Clasa a V a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 55623
433
1-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 55411
434
Prvosienky Materská škola, Kysucká 9 Senec 55096
435
Šiaulių lopšelis-darželis "Vaikystė", grupė "Pakalnutė" Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 54984
436
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 54862
437
1 - А Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 54858
438
1-A КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 54802
439
1 клас Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 54684
440
3º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 54621
441
1-Б Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 54519
442
Clasa 1 A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 54383
443
II A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 54226
444
2L Midgard School Kyiv 54225
445
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 54152
446
4-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 53979
447
2-І Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 53699
448
4-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 53132
449
clasa a II-a E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 52771
450
3C Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 52765
451
Β5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 52751
452
2-Д клас КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 52197
453
Šiaulių lopšelis-darželis "Vaikystė", grupė "Snieguolė" Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 52017
454
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 51248
455
3 Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 51232
456
3-В НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 51178
457
Суперовий 5Б! Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 50968
458
5 Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 50918
459
Супер учні 4 Б класу Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 50908
460
klasa 1b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 50824
461
Klasa I b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 50766
462
1ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 50691
463
Τάξη 1 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 50639
464
4-Б Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 50592
465
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 50432
466
Β3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 50293
467
Zielone Kropelki Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 50040
468
Plikiškiai 2,4 P "Saulė" Joniškis 49993
469
Klasa 3 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 49938
470
Puchatki Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49717
471
Розумнички 3- Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 49683
472
1.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 49651
473
Clasa pregătitoare SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 49636
474
1-Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 49621
475
2 А Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 49610
476
TYGRYSKI Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 49563
477
klasa 2a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 49540
478
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 49439
479
a III-a C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 49375
480
3 º A GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 49355
481
2 - Б Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 48867
482
2-А Інтелект України Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 48794
483
Clasa a II-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 48604
484
Clasa curajoșilor Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 48508
485
Klasa 2 b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 48374
486
Β4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 48095
487
2-А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 47749
488
Ε1 72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 47574
489
3-Б Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 47327
490
Margarétky Materská škola, Kysucká 9 Senec 47305
491
PMS - Frau Sprenger - 3C Präsident Mohr Schule Ingelheim 47085
492
4 клас Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 46823
493
4-А Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 46151
494
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 46146
495
CLASA I B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 46081
496
1ºA Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 45928
497
Νηπιαγωγείου Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 45814
498
clasa a II-a A NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 45720
499
ΝΗΠΙΑΚΙΑ 13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 45561
500
Clasa a IV-a G Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 45387
501
clasa pregatitoare ALBINUTELE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 45205
502
1-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 44977
503
Púpavy Materská škola, Kysucká 9 Senec 44952
504
1-4 Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 44877
505
3 - Г РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 44750
506
1 - Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 44729
507
1 - У Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 44547
508
Segundo de primaria Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 44318
509
4-A РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 44092
510
Mombretto 5 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 43908
511
3a Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 43892
512
1 Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 43887
513
1-А Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 43757
514
1ο πρωινό τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 43682
515
CLASA I B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 43503
516
3.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 43417
517
Τμήμα προνηπίων 2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 43149
518
2-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 42999
519
Γ1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 42875
520
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42444
521
2-А ЗОШ 21 Хмельницький 42291
522
1ºA EPO - La Salle Sanlúcar La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 42287
523
4-Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 41999
524
3 клас Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 41932
525
Lienky - prváci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 41907
526
4-Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 41729
527
Šiaulių l/d "Kačiukų grupė" Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 41486
528
A IV-A A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 41480
529
klasa 1a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 41185
530
1-В клас Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 41178
531
Β' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 41157
532
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 41035
533
KLASA 3 Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 40942
534
1 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 40918
535
Šiaulių lopšelis -darželis ,,Klevelis" ,,ABC" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 40741
536
Mokytojos Danutės I. 3klasė 2020-2021 m.m. Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 40678
537
2-А Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 40673
538
3º B CEIP Alba Plata Cáceres 40535
539
3 Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 40380
540
Agenti v akcii 3.A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 40300
541
2 - А Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 40292
542
Sovičky Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 40207
543
Fioletowa Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 39917
544
2-E Midgard School Kyiv 39913
545
З клас ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 39503
546
4-Б КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 39418
547
Šiaulių "Saulės" pradinės mokyklos PUG 2 kl. Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 39215
548
Prváci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 39051
549
clasa aIII-a C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 38781
550
3 B Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 38658
551
3 D Ceip Francisco Valdés Don Benito 38548
552
Šiaulių miesto lopšelio-darželio "Gintarėlis" grupė "Drugeliai" Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 38197
553
1 клас "Розумнички" Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 37690
554
Grade2A - A. Steenkamp Vaalpark Primary Sasolburg 37431
555
2-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 37390
556
2-В Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 37306
557
grupa Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 37285
558
1-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 37129
559
CP B Clasa movisorilor Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 37073
560
1-Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 37072
561
4.C Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 36981
562
Grade 3 - S. Phillips Rallim Prep Cape Town 36903
563
6 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 36866
564
Grade 1B - T. Van Graan Vaalpark Primary Sasolburg 36728
565
Grupa mijlocie 3- Ratuste Gradinita "Floare albastra" bucuresti 36711
566
1-В клас Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 36705
567
Navy Colégio Luz S. Gonçalo Luz 36489
568
,, Dumbrava minunata””-mijlocie G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 36362
569
Zelená trieda Duhova škôlka Bratislava 36272
570
1ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 36263
571
2º A CEIP Puente Real Badajoz 36199
572
3-А РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 36145
573
Рій Кумедні Бджілки станиця Рудно Пласт - Національна скаутська організація України Київ 36107
574
Mokytojos Dalios P. 3b klasė 2021 m. "Saulė" Joniškis 35732
575
4 Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 35659
576
2-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 35480
577
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 35423
578
1-А ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 35314
579
Clasa I C ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 35058
580
1 - А Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 34922
581
4 -А Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 34786
582
ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 34744
583
Clasa a III a Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 34697
584
1 г Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 34614
585
2D Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 34563
586
Grade 1 - C.Peche Rallim Prep Cape Town 34527
587
B3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 34430
588
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 34177
589
a III-a B Școala Gimnazială nr. 1 Matca 34077
590
3-А Одеський НВК 13 Одеса 33837
591
1.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 33485
592
2-А Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 33234
593
1ºA CEIP MIRAMAR San Fernando 33205
594
Рій " Спритні синички " Пласт - Національна скаутська організація України Київ 32911
595
1 - Б Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 32665
596
2-А Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 32645
597
D - class 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 32605
598
Snežienky Materská škola, Kysucká 9 Senec 32551
599
2 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 32248
600
1-А Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 32113
601
Tercero de Primaria Colegio Almedina Córdoba 32042
602
Clasa a III-a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 32030
603
3-В Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 31917
604
4 A Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 31880
605
1.B ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 31839
606
2-в Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 31562
607
Nήπια 1 ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 31529
608
Klasa I Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 31235
609
3-Б Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 31194
610
рій "Сонцецвіти" Пласт - Національна скаутська організація України Київ 31142
611
3.trieda Materská škola 1.mája Zvolen 31045
612
1-І Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 31034
613
3-В РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 30941
614
Група старшего дошкільного віку "Сонечко" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 30938
615
1-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 30882
616
1 - Б Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 30858
617
Przyjaciele Tygryska grupa III Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 30855
618
2-Г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 30848
619
1 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 30717
620
2 В клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 30659
621
2-Б клас Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 30460
622
2D Raze de soare NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30076
623
4.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 30033
624
2ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 30022
625
Motyle Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 29896
626
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 126 București 29826
627
Pszczółko/Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 29639
628
2A Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 29607
629
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 29523
630
ΠΡΩΙΝΟ 4 10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 29416
631
Β' Τάξη` Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 29403
632
2° E.P.O C.D Santa María Micaela Granada 29323
633
4 - Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 28876
634
2ºA PRIMARIA ALGECIRAS Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 28764
635
clasa a III-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 28743
636
2 Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 28723
637
Μικρός Μαέστρος Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 28176
638
3 г СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 27950
639
1C Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 27629
640
Klasa 4 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 27628
641
kl.2a Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 27524
642
3 A Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 27467
643
3-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 27455
644
3a Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 27333
645
1 Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 27316
646
2-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 27239
647
a IV a A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 27151
648
3 Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 27002
649
1 Б клас СУ Васил Левски 26960
650
Швидші за вітер Пласт - Національна скаутська організація України Київ 26912
651
1 - Б Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 26909
652
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 26809
653
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 26631
654
2-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 26506
655
Clasa a IV-a D Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 26498
656
Β' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 26482
657
Α2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 26339
658
Joniškio „Bitutės“ grupė 2021 m. Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 26300
659
klasa I Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 26282
660
Primero de Primaria Colegio Almedina Córdoba 26281
661
Ολοήμερο Τμήμα Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 26213
662
Zâmbăreții Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 26152
663
Clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 26139
664
4-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 26111
665
Νήπια-προνήπια 2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 26096
666
2-А Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 26071
667
III B Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 26055
668
4-А Гірський НВК с. Гірське 26011
669
klasa 1 - 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 25640
670
3 - В Ліцей №66 ЛМР Львів 25618
671
1C Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25523
672
MARE 6 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 25501
673
Clasa a III-a Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25478
674
1-A КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25420
675
3-Г Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25279
676
Clasa 1 C Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25158
677
Clasa 2 B,, Razele de soare'' Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25110
678
1 Б клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25108
679
Mokytojos Ligytos P. 3klasė 2020-2021 m.m. Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25102
680
3-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25040
681
3 EPO Colegio Pozo Nuevo Rota 24939
682
Šiaulių m. lopšelis-darželis "Trys nykštukai" "Spindulėlių" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 24866
683
1 Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 24839
684
Pszczółki Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 24754
685
Klasa I b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 24721
686
2C Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 24717
687
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 24700
688
2-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 24584
689
Clasa I C Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 24581
690
Niebieska Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 24500
691
2 - А Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 24400
692
3-Д Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 24325
693
3 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 24218
694
Sandros priešmokyklinukai "Saulė" Joniškis 24068
695
1(5)-Б Одеська гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 24063
696
Γ2 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 24015
697
1 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 23994
698
3 - Б Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 23916
699
1-Б Полтавський НВК №36 Полтава 23893
700
Clasa I A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 23719
701
1ºB Ceip Francisco Valdés Don Benito 23633
702
III.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 23551
703
3-А Березинський НВК пгт Березине 23340
704
2-Д Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 23324
705
Bettolino 4 D I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 23310
706
SEGUNDO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 23103
707
I C SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 23083
708
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 22942
709
2-Г Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 22853
710
3-А Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 22853
711
1"В" клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 22769
712
2-В Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 22754
713
Grupa IV Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 22721
714
Α1 3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 22719
715
IV B Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 22707
716
Grupa Wesołe Nutki Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 22592
717
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 22477
718
1-А Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 22453
719
I c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 22383
720
2-А Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 22336
721
Los 24 magníficos 3ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 22320
722
Klasa I b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 22072
723
1 Бурштинський НВК м. Бурштин 22066
724
„Pelėdžiukų“ grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 22040
725
Clasa I A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 21895
726
Ν3 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 21868
727
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 21862
728
Šiaulių "Rasos" progimnazijos PUG "Drugeliai"" Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 21805
729
1-Б Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 21783
730
10 класс Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 21667
731
Τάξη κ. Μαγδαληνής 1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 21663
732
Clasa I Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 21648
733
Clasa III G Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 21593
734
3-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 21574
735
3º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 21573
736
3 Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 21501
737
3C "Saulė" Joniškis 21496
738
klasa 1c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 21495
739
1A Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 21459
740
3 - Г Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 21435
741
1-Б КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 21329
742
4a SP Wydminy Wydminy 21251
743
1 Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 21164
744
6-latki Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 21065
745
Clasa a IV a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 20910
746
3 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 20904
747
ΝΗΠΙΑ 13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20891
748
2 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20870
749
Grade 3C - L. Van Dijk Vaalpark Primary Sasolburg 20814
750
ZAJĄCZKI Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 20643
751
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 20633
752
3º A CO EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 20548
753
Геройські дівчата Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20538
754
3-A Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 20481
755
NEIL 1 ΑΡΗΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 20379
756
4- А Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 20370
757
Clase de 2° CEIP CERVANTES ALANGE 20307
758
3-д Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 20147
759
Clasa II B Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 20104
760
2.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 20050
761
1ºB EPO - La Salle Sanlúcar La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 20037
762
ΚΛΑΣΙΚΟ 4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 19915
763
2ºA CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 19696
764
CLASA a II-a B Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 19679
765
IV A Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 19665
766
CLASA I C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 19654
767
1-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 19638
768
Mombretto 5 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 19594
769
1 - В Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 19512
770
Joniškio vaikų lopšelio-darželio Ąžuoliukas Giliukų priešmokyklinė grupė2021 Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 19291
771
I c Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 19281
772
Grade1E2 - A. Wilson Vaalpark Primary Sasolburg 19237
773
Δ1 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 19165
774
2 kl. Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 19110
775
Zajączki Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 19086
776
1B CEIP MIRAMAR San Fernando 19000
777
1 - А Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 18926
778
4-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 18926
779
Група старшого дошкільного віку (інклюзивна) " Усмішка" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 18879
780
1-3клас Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 18831
781
4 D Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 18724
782
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 18520
783
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 18398
784
3-В Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 18342
785
Joniškio r. Žagarės gimnazijos 1 kl. Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 18205
786
3-А Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 18176
787
3-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 18150
788
a III-a C Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 18034
789
1-г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 17987
790
Γ3 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 17962
791
3.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 17880
792
Η ΤΑΞΗ ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 17811
793
3- Б РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 17695
794
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 17689
795
Β' Τάξη 22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 17599
796
1 Б СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 17583
797
Segundo de Primaria Colegio Almedina Córdoba 17522
798
4-В Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 17511
799
4-В Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 17451
800
Τμήμα 1 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 17385
801
klasa 3 c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 17353
802
2 клас Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 17353
803
Середня група "Віночок" Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 17339
804
Γ' & Δ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 17123
805
2b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 17090
806
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 17090
807
2ºC CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 17045
808
4-В Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 17037
809
Τάξη 2 3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 16964
810
B ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 16932
811
Grade 1 - T. White Rallim Prep Cape Town 16905
812
pregatitoare SPIRIDUSII NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 16864
813
4 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 16853
814
FLUTURAȘILOR Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 16769
815
1(5)-А Одеська гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 16720
816
Grade 1A - C. Van Der Walt Vaalpark Primary Sasolburg 16666
817
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 16636
818
3.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 16568
819
3-В загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 16559
820
Γ2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 16498
821
Clasa a II -a A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 16475
822
Група старшого дошкільного віку Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 16469
823
4-А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 16410
824
Średniaki Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 16322
825
Α1 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 16212
826
Šiaulių lopšelio - darželio "Berželis" "Riešutėliai" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 16190
827
Clasa a II a C Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 16174
828
Γ1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 16054
829
Fialky Materská škola, Kysucká 9 Senec 16049
830
Turma 19 EB1 do Painho Rua das Escolas 16016
831
1-В Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 16010
832
Duhova trieda Duhova škôlka Bratislava 16002
833
a IV-a D Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 15985
834
klasa 1b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 15954
835
2-Б Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 15950
836
Záchranári 2.B CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 15860
837
4.ºC Colégio João Paulo II Braga 15838
838
4 В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 15823
839
Šiaulių lopšelio - darželio "Bangelė" "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 15804
840
Sovičky Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 15770
841
3 Г Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 15722
842
8-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 15711
843
3-А Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 15671
844
2ºB EB1/JI Quinta da Medideira Amora 15546
845
4-А Войнилівський ліцей Войнилів 15533
846
1 клас Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 15470
847
3 КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 15449
848
3.A Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 15387
849
Τμήμα νηπίων 2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 15361
850
Koty Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 15241
851
Súper divertidos 3ºB Ceip Francisco Valdés Don Benito 15240
852
klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 15139
853
3-Б Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 15000
854
Clasa 3 Gimnaziala Cocoresti colt 14950
855
2-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 14946
856
2 klasė, mokytoja Jolanta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 14879
857
II b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 14687
858
3-а Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 14530
859
Grade 1E1 - SF. Van Der Walt Vaalpark Primary Sasolburg 14470
860
1-Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 14430
861
2-А Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 14421
862
klasa 8 Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 14358
863
Βασικό 1 2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 14341
864
N3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 14333
865
1-А Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 14333
866
Νηπιαγωγείο 2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 14235
867
3-Б Midgard School Kyiv 14200
868
1-ХТ Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 14137
869
Clasa III C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 14000
870
CLASA I C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 13980
871
3 A клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 13920
872
Νήπια 2 ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 13910
873
4-Б Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 13860
874
Супердіти 1 - А Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 13756
875
1-В Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 13700
876
Segundo Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 13660
877
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 13642
878
cls a II-a B Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 13639
879
Τάξη Α2 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 13570
880
2º Primaria CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 13550
881
1-Б Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 13520
882
1-В Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 13520
883
Ν6, Ναταλία Ηλιάδη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 13500
884
A2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 13450
885
1A Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 13362
886
2-Б Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 13350
887
Ν4, Ζαφείρα Ντούλη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 13317
888
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 13100
889
4A Gimnaziala Cocoresti colt 13014
890
3º.1 Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 12982
891
3-Г Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 12980
892
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 12915
893
1-Бклас Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 12862
894
Clasa a III-a A SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 12782
895
1º CERVANTES (ALANGE) CEIP CERVANTES ALANGE 12716
896
2.A Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 12703
897
Mrs. Lieske - Grade 1 Kingsway Park Public School 12700
898
1-А Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 12700
899
clasa a IV a A SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 12590
900
Γ Δημοτικού ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 12584
901
mokytojos Mildos 3a klasė Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 12580
902
IV.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 12500
903
Mrs. Henry's Grade 1/2 Kingsway Park Public School 12400
904
2ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 12347
905
KLASA 2 Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 12324
906
Clasa a II-a C Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 12315
907
12300
908
2-Д Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 12294
909
Grupa mare A Gradinita nr.7 Bucuresti 12293
910
Grupa III Przedszkole nr 52 Lublin 12290
911
2 клас Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 12188
912
2ο τμήμα 1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 12133
913
Grupa ,,Tęczowisko" Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 12104
914
Grade 3E1 - A. De Jager Vaalpark Primary Sasolburg 12070
915
2ο Τμήμα 4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 12050
916
2-А Бурштинський НВК м. Бурштин 12000
917
Grade2B - JE. Wright Vaalpark Primary Sasolburg 11900
918
1.-4. ročník Základná škola Trebišov 11898
919
2-A Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 11808
920
11800
921
3 А клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 11800
922
2-Б Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 11782
923
I A Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 11700
924
4 "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 11700
925
1.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 11700
926
2а клас-5 група СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 11673
927
1-Е Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 11600
928
1-О Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 11460
929
4-Б Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 11400
930
7 клас Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 11392
931
1 клас Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 11343
932
1. A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 11300
933
Mrs. Andraka's Grade 1 Woodcrest Public School 11300
934
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 11291
935
Klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 11268
936
1-A Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 11255
937
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 11249
938
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 11200
939
1º de primaria. CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 11200
940
Mrs. Dumas Grade 1 Kingsway Park Public School 11200
941
I A Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 11200
942
Рій Саламандрики (ст.Херсон) Пласт - Національна скаутська організація України Київ 11200
943
3 klasė Dirmeikienė Nijolė Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 11171
944
2-Б Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 11142
945
1 Г Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 11100
946
3-Б Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 11012
947
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 11000
948
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 10947
949
3-В Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 10860
950
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 10800
951
Grade 1 - P.Eley Rallim Prep Cape Town 10800
952
4-А Бурштинський НВК м. Бурштин 10777
953
A ΄ τάξη 22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 10763
954
A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 10721
955
1ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10700
956
2-В КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 10700
957
2.B Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 10670
958
3-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10634
959
1-б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 10620
960
1-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 10600
961
A3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 10600
962
2ºB Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10600
963
1º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 10600
964
2ªB CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 10512
965
Priešmokyklinė "KIŠKUČIŲ" grupė Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 10500
966
2B Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 10500
967
3-Г Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10500
968
2º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10500
969
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 10500
970
1B Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 10400
971
4-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 10400
972
Grade 3 - N. Abdulla-Proske Rallim Prep Cape Town 10400
973
3ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10400
974
Griswold Youth Center Griswold Youth Center Jewett City 10400
975
Α6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 10400
976
1º A Sagrado Corazón Maracena (Granada) 10400
977
1-Б ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 10400
978
IV F Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 10385
979
1-А Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 10360
980
3-A Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 10310
981
Grade 3A - L. Badenhorst Vaalpark Primary Sasolburg 10300
982
2ºB LOS INVENCIBLES GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 10300
983
Clasa a 4 a C Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 10300
984
Clasa III D Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 10300
985
1º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10300
986
Clasa I A -"Stelutele" Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 10282
987
4-В КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 10222
988
SEGUNDO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 10200
989
Bettolino 4 C I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 10200
990
3-Б Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 10200
991
2B Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 10200
992
Clasa Fluturașilor Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 10200
993
3ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10200
994
4. A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 10200
995
Mare Grădinița ”Licurici” București 10130
996
4-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 10120
997
Graad 0A3 - M. Stoltz Vaalpark Primary Sasolburg 10100
998
2-Б Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10100
999
poziomki Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 10100
1000
2-А Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 10100
1001
1º B PRIMARIA Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10100
1002
1. A Včielky Základná škola s MŠ Likavka Likavka 10100
1003
ALBA CA ZAPADA G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 10100
1004
3-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 10100
1005
Grade 2 - G. Baker Rallim Prep Cape Town 10100
1006
2ºA "LOS AMOROSOS" GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 10100
1007
3-Б клас Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 10100
1008
2-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10100
1009
1 - В ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 10100
1010
Včielky Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 10100
1011
PITICII VESELI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 10100
1012
1 А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 10100
1013
4-А Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 10100
1014
Grade 3 - Webber Rallim Prep Cape Town 10100
1015
Starszaki Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 10100
1016
Joniškio vaikų lopšelis-darželis Ąžuoliukas Saulės priešmokyklinė grupė 2021 Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 10100
1017
3-А Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 10090
1018
1 клас Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 10000
1019
Grupa Mare A Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 10000
1020
Grade 3E2 - C. Dowling Vaalpark Primary Sasolburg 10000
1021
2-A Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 10000
1022
Tercero Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 10000
1023
2C Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 10000
1024
1.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 10000
1025
2-Г Ліцей №66 ЛМР Львів 10000
1026
Żaby Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 10000
1027
CLASA a 3 a C Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 10000
1028
3A LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 10000
1029
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 10000
1030
klasa 3b Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 10000
1031
Mrs. Barnwell's Grade 1 Woodcrest Public School 10000
1032
3-Д клас Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 10000
1033
CLASA ALBINUTELOR SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 10000
1034
2ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10000
1035
Jeżyki Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 10000
1036
Liski Przedszkole nr 8 Chorzów 10000
1037
3º Ed.Primaria CEIP CERVANTES ALANGE 10000
1038
3-В Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10000
1039
1 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 10000
1040
Klasa 0 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 10000
1041
Grade 2 - M. Ungerer Rallim Prep Cape Town 10000
1042
1ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10000
1043
1 a клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 10000
1044
2º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1045
2º A C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 10000
1046
1.A ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 10000
1047
1º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1048
3º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1049
Старша група КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 10000
1050
Mrs Johansson Class 1B Mariehamn Primary School Mariehamn 9924
1051
Α3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 9840
1052
Clasa I-Fluturașii inimoși Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 9740
1053
2S Midgard School Kyiv 9680
1054
cls a IV a B Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 9617
1055
3.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 9565
1056
1 б клас 9510
1057
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 9487
1058
TERCERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 9437
1059
3-Г Ліцей №66 ЛМР Львів 9430
1060
III B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 9410
1061
1-А Старововчинецький ліцей Чернівці 9390
1062
0a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 9377
1063
2. А 139 ОУ "Захарий Круша" София 9370
1064
4-A КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 9350
1065
2a Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 9330
1066
1 В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 9300
1067
3-В Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 9220
1068
3-Г Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 9138
1069
včielky Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 9110
1070
clasa aII-a C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 9083
1071
4 Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 9074
1072
Turma 18 EB1 do Painho Rua das Escolas 9070
1073
Grupa VII Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 9060
1074
CLASA 4 G Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 8950
1075
4-А Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 8930
1076
2º Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 8930
1077
klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 8884
1078
clasa aIV-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 8867
1079
B2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 8840
1080
Clasa a II-a C Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 8720
1081
2-Д Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 8720
1082
2-Г загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 8710
1083
4 -А Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 8700
1084
Τάξη κ. Αγγελικής 1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 8693
1085
Самоврядування Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 8670
1086
1-a Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 8640
1087
N2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 8620
1088
1-А РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 8610
1089
Старша група Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 8580
1090
TERCERO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 8550
1091
1 клас Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 8540
1092
Ν7, Νάντια Καλαμπόκη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 8500
1093
1(5) - В Одеська гімназія #5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 8481
1094
4-Д КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 8301
1095
Clasa a III-a B Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 8250
1096
1ºB A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 8120
1097
4-В Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 8090
1098
1-Г Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 7900
1099
Pomarańczowe kropelki- zerówka Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 7800
1100
Bekkur 3B Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 7800
1101
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 7710
1102
Ν2, Αγγελική Παλαιοκαστρίτου Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 7700
1103
Mrs. Catanzara Ecole Gron Morgan Public School 7440
1104
7400
1105
3-Б Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 7390
1106
Ν1, Γωγώ Πίντζου Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 7300
1107
Група старшого дошкільного віку "Джерельце" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 7141
1108
3-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 7000
1109
"Бджілки" Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 7000
1110
Klasa II Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 6949
1111
super kids 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 6600
1112
1.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 6594
1113
Старша група "Зернятко" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 6500
1114
Turma BM EB Mamodeiro Aveiro 6500
1115
Grupa mare "Puisori" Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 6400
1116
1 А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 6400
1117
6300
1118
Teacher Debbie Stone House Elliot 6229
1119
3-б Одеська ЗОШ#26 Одеса 6140
1120
2- А Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 6100
1121
1 - Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 6100
1122
1 клас Лубенський НВК 9 Лубни 6000
1123
1-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 6000
1124
2-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 6000
1125
Primero Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 6000
1126
3a ir 3b klasė Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 6000
1127
Motyle Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 6000
1128
3 A Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 6000
1129
3-Б ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 6000
1130
Ν5, Γιώτα Παππά Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 6000
1131
Α1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5900
1132
1ºB Colegio Argantonio Cádiz 5900
1133
ДП "Бджілка" Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 5900
1134
6 - МТ Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 5900
1135
Mrs. Watts's Grade 1 Woodcrest Public School 5900
1136
3-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 5900
1137
Test Class Test School Test 5800
1138
4 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 5800
1139
2-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 5800
1140
2 Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 5800
1141
klasa 3 Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 5800
1142
Claas 3A 5800
1143
1 -В Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5800
1144
Ν3, Μαρίνα Παπατζανάκη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 5800
1145
2-A Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5800
1146
4 Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5800
1147
6 група 2Б и 2В клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5700
1148
1-I Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 5700
1149
3 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5700
1150
2 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 5700
1151
1 опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 5700
1152
Clasa a II- a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 5700
1153
2 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 5700
1154
PREGATITOARE C FLUTURASII NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5600
1155
0-8 Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5600
1156
PREGATITOARE CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5600
1157
4 клас Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 5600
1158
Klasa 5c SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 5600
1159
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5600
1160
2-Д НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 5600
1161
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5500
1162
2-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 5500
1163
8a Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5500
1164
klasa 1c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5500
1165
a II a A Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5500
1166
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 5500
1167
O b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5500
1168
grupa VI Przedszkole nr 52 Lublin 5500
1169
Gr 1 to 6 Stone House Elliot 5500
1170
3A Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 5500
1171
3 klasė Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 5500
1172
2-В КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 5500
1173
старший дошкільний вік Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 5500
1174
6 клас Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 5500
1175
4 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5500
1176
Ernestos "Gataučiukų" klasė Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 5500
1177
Żyrafy Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5500
1178
3 Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 5500
1179
PP BRZEZIN PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 5500
1180
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5500
1181
tercia Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 5500
1182
1-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 5500
1183
Grupa 3 Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 5500
1184
1 клас гімназія симоненка львів 5500
1185
1-А класс Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 5500
1186
Ґердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 5500
1187
2 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 5500
1188
Elementary Grade 1 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5400
1189
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5400
1190
1-А Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5400
1191
A3 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5400
1192
4 Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 5400
1193
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5400
1194
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 5400
1195
2 Г клас - ЦДО 7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 5400
1196
clasa a II a Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 5400
1197
Zvončeky Materská škola, Kysucká 9 Senec 5400
1198
Žabky Materská škola Žehra 10 5400
1199
1-В Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5400
1200
2 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 5400
1201
1 клас Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 5400
1202
Clas 2D Best School Grosswinternheim 5400
1203
3b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5400
1204
II A SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 5400
1205
Νήπια- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 5400
1206
2-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 5400
1207
2-б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 5400
1208
Lienka Materská škola Lienka Veľké Orvište 5400
1209
CLASA III B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5400
1210
Α' Τμήμα 29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 5400
1211
3-Б класс школа №248 Tashkent 5400
1212
IX C Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 5300
1213
1º Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5300
1214
2 E Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 5300
1215
Grade 1 - T.Peckham Rallim Prep Cape Town 5300
1216
TERCERO B CEIP TRAJANO MÉRIDA 5300
1217
2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 5300
1218
Misie Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5300
1219
5 Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5300
1220
3.C Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5300
1221
Klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5300
1222
3C Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 5300
1223
3.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 5300
1224
1 клас Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 5300
1225
1-Б ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 5300
1226
Антоніна ЦР Студія Щастя Ужгород 5300
1227
2.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5300
1228
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 5300
1229
1º A CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5300
1230
Νηπια-Προνήπια 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 5300
1231
6a Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5300
1232
klasa 3c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 5300
1233
3º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5300
1234
Α ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 5300
1235
VII.A Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 5200
1236
Joniškio r. Gasčiūnų pagr. mokykla 3 kl 2021m. Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 5200
1237
CLASA PREGATITOARE B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5200
1238
1-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 5200
1239
Початкова школа НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 5200
1240
Clasa Raze de soare Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 5200
1241
Klasa III Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 5200
1242
5200
1243
3 A LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 5200
1244
IV A Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 5200
1245
Збірний ЦР Студія Щастя Ужгород 5200
1246
3-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 5200
1247
2-Г Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 5200
1248
4-< РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 5200
1249
1A ICS Da Vinci Cornaredo 5200
1250
1ºB CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5200
1251
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 5200
1252
1-Б Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 5200
1253
Γ1 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5200
1254
mokytojos Hildos 3b klasė 2020-2021m. Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 5200
1255
2- б клас Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 5200
1256
Pregatitoare B COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 5200
1257
1-А Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 5200
1258
4-а Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 5200
1259
Ξωτικά Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 5200
1260
včielky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 5200
1261
Мадагаскар Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 5200
1262
1 клас Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 5200
1263
1 -Б Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 5200
1264
Tropiciele Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 5200
1265
Δ΄ ΤΑΞΗ 2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 5200
1266
klasa II Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 5200
1267
Včielky CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 5100
1268
ΣΤ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 5100
1269
1.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 5100
1270
1-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 5100
1271
Clasa a II-aB Școala Gimnazială Nr. 96 București 5100
1272
Grade2E1 - CI. Van Dyk Vaalpark Primary Sasolburg 5100
1273
2-Г Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 5100
1274
Grupa Mijlocie Buburuzele Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5100
1275
8 Горішненський ліцей с. Горішнє 5100
1276
klasa 2h Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5100
1277
Τμήμα 1 30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5100
1278
GRUPA MARE GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 5100
1279
1A Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 5100
1280
Ολοήμερο Τμήμα 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 5100
1281
2º B Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5100
1282
Klasa 3 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 5100
1283
Clasa 2B Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 5100
1284
3 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 5100
1285
3-Д Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 5100
1286
2 клас "НУШенята" Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 5100
1287
Clasa Prichindeilor Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 5100
1288
Primero A CEIP TRAJANO MÉRIDA 5100
1289
Sub forma unei clase G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 5100
1290
Clasa IV B Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5100
1291
test test test 5100
1292
Νήπια 84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5100
1293
clasa 2 Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 5100
1294
1 клас Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 5100
1295
8b Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5100
1296
CLASA a IV a Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 5100
1297
1-4 клас Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 5100
1298
A1 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5100
1299
Clasa a IV-a A, BOBOCI ISTETI Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 5100
1300
2-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 5100
1301
3-Б РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 5100
1302
Διαδικτυακή τάξη Διαδικτυακή εφαρμογή 5100
1303
1º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5100
1304
Mrs Smit Class 2B Lithuania Test School 1 Vilnius 5100
1305
Graad 0A1 - Sierrie Prinsloo Vaalpark Primary Sasolburg 5100
1306
LOGOPEDIE CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5100
1307
4-Б Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 5100
1308
Νήπια Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 5100
1309
3°B CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5100
1310
3 Б ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 5100
1311
Joniškio r. Kriukų pagrindinės mokyklos trečiokai Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 5100
1312
4.º ano B Colégio João Paulo II Braga 5100
1313
Lienková trieda Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 5100
1314
1-B Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5100
1315
Grupa III Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 5100
1316
4.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 5100
1317
5-А Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 5100
1318
CLASA II B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5100
1319
NEIL 2 ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5100
1320
6C Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 5100
1321
Α τμήμα Νηπιαγωγειου 1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 5100
1322
6C Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 5100
1323
2. Б. Всезнайки "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5100
1324
1A Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 5100
1325
II B Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5100
1326
Grupa Steluțelor Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 5100
1327
4 Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 5100
1328
a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 119 BUCURESTI 5100
1329
grupa IV, V, VI Przedszkole nr 52 Lublin 5100
1330
1 - А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5100
1331
Grupa mare Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 5100
1332
3 клас. Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 5100
1333
3-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5100
1334
НУШенята 3 Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 5100
1335
a-IV-a A Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 5100
1336
2-А Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 5100
1337
1-А Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 5100
1338
4-Б Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5100
1339
V C SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 5100
1340
1-Б клас Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 5100
1341
Α1 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5100
1342
3 -A РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 5100
1343
1-Вклас Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 5100
1344
2 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5100
1345
2-A Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 5100
1346
AKADEMIK SMŠ AKADEMIK Košice 5100
1347
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 5100
1348
4 Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 5100
1349
Δ2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5100
1350
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 5100
1351
3ºB_CO EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 5100
1352
Elementary Grade 5 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5100
1353
Ε' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1354
A Class 5000
1355
Ic Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 5000
1356
3-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5000
1357
3-Б Судилківський ліцей с.Судилків 5000
1358
4-А Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
1359
3-А класс школа №248 Tashkent 5000
1360
4.A Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 5000
1361
2 b Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 5000
1362
5 клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1363
klasa 3a,b Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 5000
1364
Clasa a VIA Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 5000
1365
2ºA ALGECIRAS COPIA Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 5000
1366
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 5000
1367
1-В клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 5000
1368
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 5000
1369
1 Б ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 5000
1370
Νηπιαγωγείο The Key Creative School Θεσσαλονίκη 5000
1371
2 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 5000
1372
CATL CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 5000
1373
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 5000
1374
4 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 5000
1375
2 клас Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 5000
1376
SPO Class Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1377
5 B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 5000
1378
klasa druga Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 5000
1379
Odkrywcy Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 5000
1380
1b Scoala generala nr 1 București 5000
1381
Τμήμα 2 9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 5000
1382
Clasa a IV a A- Veveritele Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 5000
1383
3 Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 5000
1384
4-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 5000
1385
Hippo Class Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1386
4-А Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 5000
1387
Scoala generala nr 1 București 5000
1388
clasa a IV-a F Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5000
1389
Grade 3B - E. De Jager Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1390
Β5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1391
Class 3 B 5000
1392
2-Б Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 5000
1393
NUME CLASA(EX:1B,1C,2D) ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 5000
1394
Clasa a III-a C Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5000
1395
Grupa Mare (Grupa Fluturașilor), G.P.N. Nr.2 Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 5000
1396
1 клас Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 5000
1397
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 5000
1398
ΣΤ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 5000
1399
Bush Babies Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1400
IV B Minioni Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 5000
1401
motýliky Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 5000
1402
clasa aIII-a E NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1403
Clasa a IV C Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 5000
1404
3-б Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 5000
1405
3ºB GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 5000
1406
a 6 - a B SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 5000
1407
4.C Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 5000
1408
3-Б Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 5000
1409
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5000
1410
Clasa I A Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 5000
1411
Druháci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 5000
1412
CLASA PREGATITOARE A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5000
1413
Pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 5000
1414
Clasa I Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 5000
1415
klasa 1a Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5000
1416
Clasa I Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 5000
1417
GRUPA MARE 4 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 5000
1418
II. B Základná škola Blatné Blatné 5000
1419
2º EPO-B: Seño Mar CDP: Santo Domingo Granada 5000
1420
Grupa Mare 1 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 5000
1421
Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 5000
1422
3º.2 Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5000
1423
Segundo B CEIP TRAJANO MÉRIDA 5000
1424
2 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 5000
1425
2b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5000
1426
Α' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 5000
1427
1a Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 5000
1428
Πρωινό τμήμα 2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 5000
1429
2A Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 5000
1430
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 5000
1431
4-А Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 5000
1432
5 клас Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 5000
1433
klasa III Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 5000
1434
7клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1435
IV E Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
1436
3 клас КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 5000
1437
Grupa III A Motylki Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 5000
1438
1 клас КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 5000
1439
2 D Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
1440
Grade 0E1 - M.Venter Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1441
2°A Colegio Argantonio Cádiz 5000
1442
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 5000
1443
Τ1 και Τ2 8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5000
1444
3º E.P. B C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 5000
1445
Ε Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 5000
1446
2-В Спеціалізована школа №210 Київ 5000
1447
4-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 5000
1448
5000
1449
2B Thinkglobal Lviv Львів 5000
1450
1-А Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5000
1451
3º A CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 5000
1452
Ranches 1 JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 5000
1453
Нвк н 2 ліцей Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 5000
1454
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5000
1455
Grade2E2 - R. Du Plessis Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1456
Clasa Fast Heroes Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 5000
1457
2-А Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 5000
1458
2 клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1459
klasa IV Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 5000
1460
Grădinița Nr2. Curcani. Grupa mijlocie - Micii CERCETASI"Lupisori" Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 5000
1461
1-4 клас Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 5000
1462
2-Б Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 5000
1463
Γ' Τάξη 106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1464
CP B- Clasa movisorilor NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1465
1-Б Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 5000
1466
Clasa a III-a B Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 5000
1467
Grade 0E2 - B. Gouws Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1468
4-Б клас Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 5000
1469
A III a Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 5000
1470
Albinute Gimnazială nr 188 Bucuresti 5000
1471
1-МО Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 5000
1472
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 5000
1473
4 - В Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 5000
1474
0 c Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 5000
1475
3-А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5000
1476
1-Б КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 5000
1477
2клас Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 5000
1478
klasa VII Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 5000
1479
0A2 - C. Zeeman Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1480
GRUPA ALBINUTELOR GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 5000
1481
3-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 5000
1482
2º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5000
1483
Α2 3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 5000
1484
3B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 5000
1485
2-А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5000
1486
IIIC Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 5000
1487
3 клас Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 5000
1488
1-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5000
1489
1º B Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5000
1490
Clasa a II- a Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 5000
1491
4-А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5000
1492
III B Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 5000
1493
2-б Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 5000
1494
Clasa a III-a Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 5000
1495
Grupa Fluturasilor Gradinita nr. 137 Bucuresti 5000
1496
4 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 5000
1497
2 Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 5000
1498
2º A Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5000
1499
Γ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5000
1500
clasa I B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1501
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 5000
1502
Giraffe Class Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1503
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 5000
1504
3-А клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 5000
1505
ΣΤ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1506
Τμήμα 2 3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 5000
1507
3 клас Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 5000
1508
III C Școala Tudor Arghezi București București 5000
1509
2 клас Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 5000
1510
Prova 2 Escola Gracia Prueba Barcelona 5000
1511
2-В Ліцей "Інтелект" Львів 5000
1512
Klasa I B Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5000
1513
3-Б Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 5000
1514
3 б Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 5000
1515
Trieda č. 2 Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 5000
1516
1b Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5000
1517
3-Б Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 5000
1518
klasa 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 5000
1519
4-Б Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 5000
1520
4- А Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 5000
1521
KLASA ÓSMA Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 5000
1522
3º B CEIP GUADIANA BADAJOZ 5000
1523
klasa 3i Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 5000
1524
3- Б Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 5000
1525
La Salle San Rafael Madrid 5000
1526
A' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1527
3-4 клас Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 5000
1528
4- Б Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 5000
1529
Орли Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1530
9 група- 3 б,в клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1531
Słoneczka Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5000
1532
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5000
1533
Α' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1534
3a Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 5000
1535
3 клас Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 5000
1536
1 Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 5000
1537
Рій Колібрики Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1538
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 5000
1539
2 Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 5000
1540
Zerówka Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 5000
1541
2-A the best hight shool Towt 5000
1542
Πρωινό τμήμα ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 5000
1543
Α2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5000
1544
Kindergarten Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1545
1-Д Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 5000
1546
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5000
1547
4-А ЗОШ№3 Рівне 5000
1548
Рій "Сузір'я Кассіопея" Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1549
1-Б Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 5000
1550
clasa a II-a A Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 5000
1551
Γ3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 5000
1552
I a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5000
1553
4-6 Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 5000
1554
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 5000
1555
tercia Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1556
Elementary Grade 3 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1557
1-а ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 5000
1558
2-Б Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 5000
1559
Žabky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 5000
1560
2 Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 5000
1561
3 клас Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 5000
1562
Grupa mare ,,Scufița roșie" G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 5000
1563
klasa 1a,1b Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 5000
1564
4a Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 5000
1565
1.A Základná škola Košice 5000
1566
2 Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 5000
1567
1 b Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 5000
1568
3.А клас СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1569
5-Б Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 5000
1570
7 Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 5000
1571
1 Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 5000
1572
1-В Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 5000
1573
1-В Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 5000
1574
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupė Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 5000
1575
Ciclul primar Clasa Pregătitoare - IV Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 5000
1576
Clasa a IX a Bocațional Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 5000
1577
ŠKD-Chrabromil ZŠ Pugačevova Humenné 5000
1578
II Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 5000
1579
2 Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 5000
1580
3 Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 5000
1581
1 - А Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5000
1582
сонечка Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
1583
6 клас Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 5000
1584
2а клас СУ Васил Левски 5000
1585
a II a CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5000
1586
Clasa II C Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1587
1 А Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 5000
1588
Старша група " Ромашка" Сімерський ДНЗ Село Сімер 5000
1589
1-А клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 5000
1590
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 5000
1591
Дослідники Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 5000
1592
Šiestaci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1593
5 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 5000
1594
3 klasė Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 5000
1595
10 група 3 клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1596
3 клас КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 5000
1597
11 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 5000
1598
MONTESSORI Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1599
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 5000
1600
1-4 класи КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 5000
1601
DECROLY ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1602
6.trieda MŠ ZŠ s MŠ Hurbanova 27 5000
1603
Średniaki Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 5000
1604
Elementary Grade 2 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1605
klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 5000
1606
1A Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 5000
1607
Grupa mare Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 5000
1608
Sowy Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5000
1609
4.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 5000
1610
1-3 Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 5000
1611
Ε' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1612
1.-4. ročník Priechod Základná škola Trebišov 5000
1613
4 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 5000
1614
PRIMERO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5000
1615
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 5000
1616
Clasa a III-a A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 5000
1617
Sovičky Materská škola Žehra 10 5000
1618
Δ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1619
3 клас Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 5000
1620
1(5)-Д Одеської гімназії №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 5000
1621
Смаколики "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5000
1622
Γ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1623
1 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5000
1624
2 Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 5000
1625
Нушенята 3-Д класу Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 5000
1626
3.A ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 5000
1627
3 ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 5000
1628
3 B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 5000
1629
klasa 1g Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5000
1630
Τμημα Α2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1631
2 клас Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 5000
1632
Klasa 4a Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 5000
1633
2 Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 5000
1634
3-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5000
1635
Grade 2 - D. Macmillan Rallim Prep Cape Town 5000
1636
Реджики Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 5000
1637
1 клас Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 5000
1638
0c Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
1639
Clasa a IV-a H Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1640
3a Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 5000
1641
Super 14 14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 5000
1642
Usilovné mravčeky Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 5000
1643
Tretiaci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 5000
1644
10 A Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 5000
1645
MĄDRE SÓWKI Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 5000
1646
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 5000
1647
1º B CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 5000
1648
3 клас КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 5000
1649
clasa I D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1650
CP C Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1651
Grupa mare Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 5000
1652
test test test 5000
1653
3ºA CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5000
1654
0 a Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 5000
1655
test test test 5000
1656
ΣΤ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1657
2-Б Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 5000
1658
3.A Základná škola Ilava 5000
1659
B ΄ ταξη Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 5000
1660
2-A Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 5000
1661
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 5000
1662
Červená trieda MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 5000
1663
Priešmokyklinė grupė Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 5000
1664
Τμήμα 2 30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
1665
2 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 5000
1666
1 клас Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 5000
1667
4-Б клас Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 5000
1668
druga/trzecia Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 5000
1669
3-Г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 5000
1670
I A Amicii Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 5000
1671
1-А Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 5000
1672
4 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5000
1673
2 - Б клас Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 5000
1674
1(5)-Г Гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 5000
1675
4 В Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
1676
ΣΤ' Δημοτικού Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 5000
1677
2 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 5000
1678
CP A Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1679
A1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 5000
1680
3-Г загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 5000
1681
4 Б клас Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 5000
1682
Słoneczka Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 5000
1683
Pregatitoare Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 5000
1684
1 - Г ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5000
1685
3-Г Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 5000
1686
3-A Best School Grosswinternheim 5000
1687
СУ Васил Левски 5000
1688
1-А загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 5000
1689
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 5000
1690
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 5000
1691
2 Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 5000
1692
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 5000
1693
Артем Бровко "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5000
1694
Žagarės "Vyšniukas" Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 5000
1695
2 клас Обтівський ліцей с Обтове 5000
1696
3-А кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5000
1697
Ειδικό Πειραματικό Δ.Σ. Ρόδου ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1698
4 клас Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 5000
1699
Joniškio vaikų darželis "Vyturėlis" priešmokyklinė "Bitučių" grupė Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 5000
1700
sovičky IV.A Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1701
Múdre sovičky Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 5000
1702
Clasa I D Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5000
1703
I B Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5000
1704
Grupa 0B Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 5000
1705
Δ' Δημοτικού Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 5000
1706
Στ2 2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 5000
1707
4-A Midgard School Kyiv 5000
1708
CP D Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1709
5-latki Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 5000
1710
Gwiazdy Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 5000
1711
Grupa PLANETY Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 5000
1712
2a Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 5000
1713
3.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5000
1714
3 Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 5000
1715
Α2 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5000
1716
Τμήμα 1 17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5000
NO.CLASSSCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
4.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 7279079
2
3-Б Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 3802487
3
4 Старововчинецький ліцей Чернівці 3541818
4
3-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 1966796
5
4-А Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 1660356
6
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 1352006
7
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 1002671
8
4.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 818215
9
4 клас Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 598821
10
1-Я Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 570043
11
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 511687
12
4.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 475700
13
3.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 464979
14
2-А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 433283
15
3-А клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 424784
16
Clasa a 4a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 418897
17
3-В клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 411253
18
clasa a IV-a C Delfinasii NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 411092
19
3.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 402251
20
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 400204
21
3 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 396978
22
3-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 389158
23
Clasa a 7a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 389126
24
Суперкоманда Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 376177
25
Tretiaci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 370666
26
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 364657
27
2.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 364651
28
1-В Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 362911
29
3.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 358371
30
4.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 350685
31
Materská škola Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 346359
32
2-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 345819
33
1.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 341036
34
Klasa 3C Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 333392
35
2.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 333109
36
2.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 330758
37
4.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 322993
38
1.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 314922
39
4-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 310963
40
2-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 308782
41
4-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 307728
42
2-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 300461
43
2-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 300286
44
4-Б клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 299616
45
Clasa a II-a B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 298709
46
2-В Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 293906
47
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 289912
48
2 клас Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 288850
49
1-в Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 287295
50
2-А Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 284340
51
1 В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 283939
52
Clasa a IIIa B Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 283357
53
klasa2b Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 279138
54
Tretiaci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 278123
55
ΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 274484
56
3.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 274010
57
ΠΡΟΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 265763
58
1 клас КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 264765
59
3-В Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 262923
60
3a Šerkšniukai "Saulė" Joniškis 259163
61
clasa a IV-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 257735
62
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 256925
63
1-4 Орелецька гімназія Село Орелець 256754
64
4-В Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 252411
65
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 252409
66
Prváci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 248304
67
2.A Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 246552
68
2-Д Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 245877
69
2.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 245514
70
SKB5b SP Wydminy Wydminy 244089
71
1.C Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 243328
72
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 242811
73
4-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 242069
74
a VI - a B Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 239034
75
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 238951
76
3 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 237523
77
2- Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 236258
78
2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 233288
79
Clasa a IV-a B Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 232890
80
CAMPIONII-4C Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 228887
81
II.A Zssmš Margecany Margecany 224450
82
΄Τάξη κ. Βάνας Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 220540
83
2-A Розумники Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 220224
84
2- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 217935
85
9 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 217024
86
1-Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 214925
87
3.B rybičky ZŠ Mierová 46 Bratislava 212215
88
IV B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 211987
89
1.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 211960
90
Розумники 3-В Заставнівська гімназія Заставна 211629
91
1 klasė, mokytoja Asta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 210140
92
3 - А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 209809
93
1-А Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 208600
94
3 Зороківський ліцей С. Зороків, 207854
95
2 клас Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 207574
96
1-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 207140
97
2C balsiukai "Saulė" Joniškis 205966
98
2.A Základná škola Rudňany Rudňany 205399
99
1- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 205382
100
4-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205038
101
CLASA a IV-a D MICKEY MOUSE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 203986
102
2-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 202684
103
1 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 201123
104
1-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 200451
105
2-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 200150
106
Klasa IIa i klasa IIIa Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 198273
107
3-В Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 197864
108
Pregatitoare E ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 195089
109
4.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 194437
110
Druháci ZŠ Obyce Obyce 194256
111
4-В Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 193687
119
3.A Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 191752
113
2-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 190781
114
2-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 189879
115
Exploratorii 4E Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 189520
116
Τάξη κ. Αλκμήνης Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 189006
117
1ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 186746
118
Клас Супергероїв Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 184369
119
4.X Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 183124
120
3c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 180788
121
1-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 179021
122
SKB5a SP Wydminy Wydminy 178706
123
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" , "Nykštukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 178213
124
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 177017
125
1 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 175841
126
1 - Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 175567
127
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 174477
128
2-В клас Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 172834
129
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 172192
130
3B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 171835
131
3.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 171703
132
Los Increíbles 2ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 170711
133
1-В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 167989
134
a VI - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 167144
135
Παιδικοραμα Προνηπια Γ Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 167009
136
clasa aIII-a A Albinutele NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 166596
137
2.A Základná škola sv. Mikuláša Prešov 165573
138
3 - А Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 165399
139
Mikalinos Puidokienės 3a klasė 2020-2021 m.m. Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 164713
140
2b - Silinskiukai "Saulė" Joniškis 164438
141
Τάξη Ειδικού Γυμνασίου και Λυκείου ΕΑΕ κωφών και βαρηκόων Θεσσαλονίκης ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 163595
142
4-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 163413
143
Α΄ ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 163388
144
4 - Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 162873
145
Clasa pregatitoare B Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 162006
146
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas", "Ežiukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 161719
147
3-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 161477
148
2 - А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 161312
149
Παιδικόραμα Προνήπια Β' Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 161299
150
2ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 161298
151
2°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 158953
152
2ºA CEIP Alba Plata Cáceres 158405
153
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 158239
154
Clasa a 6a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 158192
155
2.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 157991
156
Demitrovci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 156590
157
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 156303
158
Druháci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 155112
159
4 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 154296
160
2- А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 153852
161
2-В Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 153848
162
Öko osztály/4.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 153047
163
3.A Základná škola v Kriváni Kriváň 152818
164
3 - cуперБ Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 152264
165
3-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 151626
166
2-Е Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 150479
167
Štvrtáci ZŠ Obyce Obyce 150303
168
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 149158
169
Sovičky 2.A Základná škola s MŠ Likavka Likavka 147910
170
2°A CEIP MIRAMAR San Fernando 147352
171
clasa a III-a D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 147080
172
3-A Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 147059
173
klasa 7-8 Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 146561
174
🐯 Tygryski Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 145725
175
Clasa pregătitoare C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 145215
176
2-А Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 144572
177
1-A Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 143651
178
Bustighera 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 143397
179
1A Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 143259
180
4-A Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 143042
181
Joniškio ,,Saulės'' pagrindinės mokyklos, mokytojos Jolantos, 3c klasė "Saulė" Joniškis 140138
182
3 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 139942
183
Намистинки Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 139685
184
3ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 139617
185
4. A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 139525
186
2.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 138978
187
3-А Бурштинський НВК м. Бурштин 138923
188
1-А Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 138867
189
a V - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 138799
190
3 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 137446
191
ΝΗΠΙΑ Β Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 136993
192
4 А Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 136951
193
1 Б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 136903
194
3-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 136473
195
2-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 135397
196
Γ5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 134873
197
III F Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 134640
198
III E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 132562
199
3-Ж КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 132521
200
SmartKids Midgard School Kyiv 132113
201
Los superhéroes de 2°D Ceip Francisco Valdés Don Benito 131861
202
Clasa I C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 131748
203
4ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131490
204
3-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 130936
205
Γ6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 129950
206
1ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 129619
207
TAJNÍ AGENTI 2. A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 129510
208
6-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 128925
209
Druháci - Včeličky Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 128749
210
Vengadores 1ºD Ceip Francisco Valdés Don Benito 127641
211
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 127461
212
3.AB, 4.AB Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 125857
213
Γ΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 125396
214
1-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 124645
215
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 123488
216
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 123397
217
2.C Mravce ZŠ Mierová 46 Bratislava 123020
218
1 - 4 клас Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 122738
219
prváci ZŠ Obyce Obyce 122465
220
1-Г Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 121439
221
klasa 1 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 120619
222
3º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 120538
223
P1A CEIP Alba Plata Cáceres 120090
224
2 клас Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 119838
225
3 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 119483
226
2-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 118151
227
5trieda MŠ Osloboditeľov Humenné 117720
228
1º EPO Colegio Pozo Nuevo Rota 117361
229
Pregatitoare C Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 117220
230
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 116699
231
IV B Montessori ICS Da Vinci Cornaredo 116622
232
3-В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4